ویژگی‌های هردات

چرا هردات؟

قیمت رقابتی

از آن‌جایی که ویراستاران ما همان صاحبان امتیاز اقتصادی گروه هستند، ما خود را به دلایل اخلاقی و حرفه‌ای ملزم به استفاده از ویراستاران باکیفیتی می‌دانیم که متناسب با مهارت خود حقوق دریافت می‌کنند. بنابراین، هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای به شما تحمیل نمی‌شود و قیمت‌های ما همواره در مقایسه با بازار حرفه‌ایِ این حوزه، رقابتی و به صرفه هستند.

 

 

کیفیت

همه‌ی ویراستاران ما متخصصانی هستند که با چندین سال سابقه‌ی حرفه‌ای در این زمینه، هم‌اکنون با یک یا چند ژورنال بین‌المللی و ملی در زمینه‌های گوناگون همکاری می‌کنند. کار ما، علاوه بر تصحیح گرامری و ساختاری شامل ارتقای کیفیت نوشتاری متن نیز می‌شود. هر فایل پس از ویرایش کامل توسط یکی از مدیران گروه به صورت دقیق بازبینی می‌شود.

 

 

جامعیت خدمات

ما مقاله را تنها ویرایش نمی‌کنیم. علاوه بر ویرایش، گزارشی از درصد مشابهت نوشتار متن را به صورت رایگان و بر پایه‌ی نرم‌افزار قدرتمند iThenticate به شما ارائه می‌کنیم. امکان کاهش درصد مشابهت و همچنین استانداردسازی کلیت مقاله (برای مثال مطابق ISI، IEEE و …) به خواست شما پیش‌بینی شده است.

 

 

تعامل

در طول فرآیند ویرایش و پس از آن، همواره امکان گفت‌وگو چه از طریق خود سایت و چه از طریق کانال‌های ارتباطی گوناگون وجود دارد. بنابراین هم در زمان ویرایش همواره خود را در بالاترین سطح به شما نزدیک می‌کنیم و هم پس از آن، در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ‌گوی خواست شما خواهیم بود.

 

 

دقت و سرعت

ما برای تحویل مقاله‌ها، مدت مشخصی را در نظر گرفته‌ایم که پس از بارگزاری فایل توسط شما، این زمان اعلان می‌شود. امکان تقاضای تحویل سریع‌تر نیز با پرداخت هزینه‌ی درصدی بیش‌تر پیش‌بینی شده است. لطفا توجه داشته باشید که ضمانتهای ما حافظ کیفیت کار در هر حالتی هستند و زمان تحویل هیچ نسبت مستقیم یا معکوسی با کیفیت ندارد.

 

 

ضمانت

در صورتی که مقاله‌ی ویرایش شده توسط ما با اعلام ژورنال مقصد به دلیل عدم کیفیت نوشتاری پذیرفته نشود، با ارائه‌ی ایمیل ژورنال مقصد، بسته به خواست شما حاضر به ویرایش مجدد یا استرداد کامل و بی قید و شرط مبلغ دریافتی هستیم.

 

 

استمرار در همکاری

همکاری دوطرفه‌ی مستمر و موثر مبنای کار ماست و برای تحقق آن برنامه داریم. ما مشتریان خود را بر پایه‌ی مدت، میزان و کیفیت همکاری دسته‌بندی می‌کنیم و همواره برای مشتریان باسابقه خود امکانات فنی و مالی مناسبی در نظر می‌گیریم.