درباره ما

هردات، رسایی و کمال است.

 

ما با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ویرایش تخصصی متون انگلیسی، از 5 سال پیش همکاری خود را به صورت رسمی با ژورنال‌ها و نهادهای ملی و بین‌المللی آغاز کردیم. از آن پس، گروه ویراستاری هردات، همواره در بالاترین سطح با نویسندگان بین‌المللی در تمام دنیا و ژورنال‌های خوش‌نام و باسابقه‌ای همچون ساینتیا ایرانیکا (ISI) همکاری حرفه‌ای و مستمر داشته است. مدیران علمی و اجرایی گروه ویراستاری هردات، نیروهای متخصص و نخبه‌ی کشوریِ فعال در حوزه‌ی مطالعه و پژوهش زبان و ادبیات انگلیسی در بالاترین سطح تحصیلات عالی هستند و همت خود را بر آموزش و گسترش فعالیت‌های مربوط به نویسندگی و ویراستاری انگلیسی گمارده‌اند.

ما خود را متعهد به ارائه‌ی بالاترین سطح کیفی می‌دانیم و علاوه بر تصحیح گرامری و ساختاری، کیفیت متن شما را تا حد امکان ارتقا می‌دهیم. فارغ از آن که متن شما توسط مدیر یا یک عضو متخصص و مجرب گروه ویرایش شده باشد، نسخه نهایی توسط یکی از مدیران گروه به صورت دقیق بررسی و بازبینی می‌شود و به همراه متن ویرایش شده‌ی کار خود، بازخورد کاملی را هم از جانب ویراستار و هم از جانب بازبین دریافت خواهید کرد. همچنین، کار گروه ما تنها به ویرایش تخصصی متن خلاصه نمی‌شود. علاوه بر ویرایش، گزارشی از درصد مشابهت نوشتار متن را به صورت رایگان و بر پایه‌ی نرم‌افزار قدرتمند iThenticate به شما ارائه می‌کنیم. ضمنا امکان کاهش درصد مشابهت و همچنین استانداردسازی کلیت مقاله (برای مثال مطابق ISI، IEEE و …) به خواست شما وجود دارد.

پیروی از سیاست کلی تعهد و مسئولیت‌پذیری ما را ملزم به ارتباط روشن و شفاف با شما می‌کند و علاوه بر آشنایی با مجموعه مدیریتی این گروه، در طول فرآیند ویرایش، ویراستار خود را خواهید شناخت و همواره با او در ارتباط خواهید بود. از آن‌جایی که مبنای کارِ گروه ویراستاری هردات صمیمیت و همدلی اعضا با یکدیگر و رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای است، ما ویراستاران خود را صاحبان امتیاز اقتصادی گروه می‌دانیم و آن‌ها، متناسب با مهارت و کیفیت کار خود، حقوق دریافت می‌کنند. بنابراین، هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای به شما تحمیل نمی‌شود و قیمت‌های ما همواره در مقایسه با بازار حرفه‌ایِ این حوزه، رقابتی و به صرفه هستند.

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که همکاری ما با بسیاری از نهادها و دانشگاه‌های کل کشور از طریق تفاهم‌نامه‌ها یا قراردادهای گوناگون، امکان ارائه‌ی تخفیف‌های قابل توجه به اعضای علمی آنها را فراهم کرده است. همواره با ما در ارتباط باشید و خبرهای مربوط به گسترش خدمات و فعالیت‌های علمی گروه را پیگیری کنید.