هردات، رسایی و کمال است.

ما با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ویرایش تخصصی متون انگلیسی، از 4 سال پیش همکاری خود را به صورت رسمی با ژورنال‌ها و نهادهای ملی و بین‌المللی آغاز کردیم. از آن پس، گروه ویراستاری هردات، همواره در بالاترین سطح با نویسندگان بین‌المللی در تمام دنیا و ژورنال‌های خوش‌نام و باسابقه‌ای همچون ساینتیا ایرانیکا (ISI) همکاری حرفه‌ای و مستمر داشته است. مدیران علمی و اجرایی گروه ویراستاری هردات، نیروهای متخصص و نخبه‌ی کشوریِ فعال در حوزه‌ی مطالعه و پژوهش زبان و ادبیات انگلیسی در بالاترین سطح تحصیلات عالی هستند و همت خود را بر آموزش و گسترش فعالیت‌های مربوط به نویسندگی و ویراستاری انگلیسی گمارده‌اند.

ما خود را متعهد به ارائه‌ی بالاترین سطح کیفی می‌دانیم و علاوه بر تصحیح گرامری و ساختاری، کیفیت متن شما را تا حد امکان ارتقا می‌دهیم. فارغ از آن که متن شما توسط مدیر یا یک عضو متخصص و مجرب گروه ویرایش شده باشد، نسخه نهایی توسط یکی از مدیران گروه به صورت دقیق بررسی و بازبینی می‌شود و به همراه متن ویرایش شده‌ی کار خود، بازخورد کاملی را هم از جانب ویراستار و هم از جانب بازبین دریافت خواهید کرد. همچنین، کار گروه ما تنها به ویرایش تخصصی متن خلاصه نمی‌شود. علاوه بر ویرایش، گزارشی از درصد مشابهت نوشتار متن را به صورت رایگان و بر پایه‌ی نرم‌افزار قدرتمند iThenticate به شما ارائه می‌کنیم. ضمنا امکان کاهش درصد مشابهت و همچنین استانداردسازی کلیت مقاله (برای مثال مطابق ISI، IEEE و …) به خواست شما وجود دارد.

پیروی از سیاست کلی تعهد و مسئولیت‌پذیری ما را ملزم به ارتباط روشن و شفاف با شما می‌کند و علاوه بر آشنایی با مجموعه مدیریتی این گروه، در طول فرآیند ویرایش، ویراستار خود را خواهید شناخت و همواره با او در ارتباط خواهید بود. از آن‌جایی که مبنای کارِ گروه ویراستاری هردات صمیمیت و همدلی اعضا با یکدیگر و رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای است، ما ویراستاران خود را صاحبان امتیاز اقتصادی گروه می‌دانیم و آن‌ها، متناسب با مهارت و کیفیت کار خود، حقوق دریافت می‌کنند. بنابراین، هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای به شما تحمیل نمی‌شود و قیمت‌های ما همواره در مقایسه با بازار حرفه‌ایِ این حوزه، رقابتی و به صرفه هستند.

مدیران گروه

مجید باوین
مجید باوینمدیر اجرایی گروه
سجاد صابری
سجاد صابریمدیر علمی گروه

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که همکاری ما با بسیاری از نهادها و دانشگاه‌های کل کشور از طریق تفاهم‌نامه‌ها یا قراردادهای گوناگون، امکان ارائه‌ی تخفیف‌های قابل توجه به اعضای علمی آنها را فراهم کرده است. همواره با ما در ارتباط باشید و خبرهای مربوط به گسترش خدمات و فعالیت‌های علمی گروه را پیگیری کنید.